Duathlon Energy Triathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

W związku z organizacją imprezy Gniewino LOTTO Duathlon Energy Mistrzostwa Polski na dystansie Standard wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Poniżej szczegółowe infomacje na temat utrudnień oraz dojazdu na miejsce imprezy.

1. Utrudnienia w ruchu drogowym.

W dniu 30 września 2018 roku (niedziela) w związku z rozgrywaniem zawodów Gniewino LOTTO Duathlon Energy wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie miejscowości Gniewino, Perlino, Bychowo i Prusewo.

Wyłączenie z ruchu dotyczy ulic w Gniewinie: Pomorska, Nowa, Kwiatowa, Słoneczna, Zwycięstwa, Mostowa, w Perlinie: Rybacka, Dworska, w Brzynie: Wejherowska oraz droga przebiegająca przez Bychowo i Prusewo.

Ulica Pomorska na odcinku od Nowej do Ogrodowej będzie wyłączona z ruchu w okresie 10:45 - 11:45. Ulica Nowa będzie wyłączona z ruchu w godzinach 10:45 - 14:30. W okresie kiedy na trasie nie będzie zawodników uprawnione służby będą przepuszczały pojazdy poruszające się do posesji i do hotelu Mistral Sport. Trasa rowerowa będzie wyłączona z ruchu w godzinach 11:00 - 14:00.

Szczegółową mapę trasy przedstawia poniższa mapa.

2. Dojazd na zawody dla uczestników i kibiców.

Biuro zawodów w hali sportowej w Gniewinie w dniu 30 września 2018 (niedziela) będzie czynne do godziny 10:00. Dojazd do biura od strony ulicy Pomorskiej i Szkolnej.

Strefa zmian będzie się znajdowała na terenie parkingu przed halą sportową w Gniewinie.

 

Partner Tytularny Cyklu

Partner Mistrzostw Polski w duathlonie

Patron medialny cyklu

Patron medialny cyklu

Aktywni - Swim, Bike, Run