Duathlon Energy Triathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Duathlon energy

22.04.2022 2253

Już w niedzielę Mistrzostwa Polski w Duathlonie!

#imprezy, #Rumia

W niedzielę o 10 wystartuje pierwszy wyścig Mistrzostw Polski w Duathlonie Rumia 2022. W programie zawodów obok rywalizacji zawodników Age Group również wyścigi Młodzików, Juniorów Młodszych oraz wyścig główny z udziałem Elity, Młodzieżowców oraz Juniorów. Centrum zawodów zlokalizowane będzie na hali MOSiR w Rumi przy ulicy Mickiewicza 49. 

Najważniejsze informacje dla zawodników:

Racebook - https://bit.ly/ee-racebook

Harmonogram - https://bit.ly/ee-harmonogram

Trasy - https://bit.ly/ee-trasy

Wyniki Live - https://bit.ly/ee-live

Regulamin -  https://bit.ly/ee-regulamin

Przed nami szósta edycja mistrzostw Polski w duathlonie w Rumi. O wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym tej imprezy świadczy fakt, że zawody zostały wyróżnione jako Sportowe Wydarzenie Roku 2021 w Rumi podczas Rumskiej Gali Sportu.

– Takie wyróżnienia zawsze motywują do jeszcze cięższej pracy, aby kolejna edycja zawodów była jeszcze lepsza – mówił Adam Greczyło z Energy Events, współorganizator zawodów.  

Tegoroczna edycja zawodów w Rumi zapowiada się ciekawie. Na listach startowych nie brakuje mocnych nazwisk. Pierwsi do rywalizacji o MP w duathlonie na dystansie sprinterskim staną zawodnicy Age Group. Jednym z głównych faworytów jest Sergiusz Sobczyk, który w zeszłym roku był najszybszym amatorem podczas zawodów w Rumi.

Więcej o obsadzie MP w Duathlonie w Rumi przeczytasz u naszego Partnera medialnego TriathlonLife.pl - TUTAJ 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Partner Mistrzostw Polski w duathlonie

Patron medialny

Patron medialny cyklu

Aktywni - Swim, Bike, Run