Duathlon Energy Triathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
09.08.2016 1791

Gmina Gniewino zaprasza triathlonistów!

#gniewino, #imprezy, #triathlon

Gmina Gniewino - tutaj otwieramy triathlonowy sezon 2017 na Pomorzu! Weekend z rodziną w hotelu Mistral, start w triathlonie oraz wieczorne spotkanie przy ognisku. Przeczytajcie co czeka na Was podczas inauguracji Tri sezonu i cyklu Triathlon Energy na Pomorzu!

Malownicze położnie, piękne tereny oraz wyśmienita baza do organizacji imprezy triathlonowej - tak w skrócie można opisać gminę Gniewino. Zresztą uroki gminy doceniła między innymi reprezentacja Hiszpanii, która to właśnie Gniewino wybrała na swoje centrum pobytowe podczas Euro 2012. Pod koniec maja 2017 roku gminę opanują ludzie spod znaku TRI.

Każdy z Was będzie miał okazję skorzystać z noclegu w hotelu Mistral w Gniewinie, obok wyśmienitych warunków będzie także możliwość skorzystania z basenu i zabiegów w hotelowym centrum SPA. Szczegóły specjalnej oferty weekendowej dla triathlonistów znajdziecie tutaj

Co czeka Was podczas inauguracji sezonu triathlonowego na Pomorzu w 2017 roku?

Rywalizajca triathlonowa odbędzie się w niedzielę. Organizatorzy wspólnie z gospodarzami gminy Gniewino przygotują atrakcje dla rodzin na sobotnie popołudnie i wieczór.
Trasa pływacka w jeziorze Żarnowieckim, trasa rowerowa i biegowa po terenie gminy Gniewino. Meta i strefa finiszera będą zlokalizowane przy Stolemowej Grocie w Nadolu. Tak będzie wyglądała impreza w skrócie. Oczywiście do dyspozycji macie 3 dystanse: 1/8, 1/4 i 1/2 IronMana więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapisy ruszają 1 października 2016 (sobota) o godzinie 12:00, tradycyjnie pierwszych 50 pierwszych zawodników na dystansach 1/4 i 1/8 może skorzystać z promocyjnej opłaty 99 pln, pierwszych 20 zawodników na dystansie 1/2 IM zapłaci tylko 149 pln.  

Impreza Gniewino Triathlon Energy jest wspierana przez Gminę Gniewino - www.dobremiejsce.gniewino.pl - www.hotelmistralsport.pl

 

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Partner Mistrzostw Polski w duathlonie

Patron medialny cyklu

Patron medialny cyklu

Aktywni - Swim, Bike, Run