Duathlon Energy Triathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
17.09.2018 607

LOTTO Duathlon Energy w Ustce. Popis debiutantów

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #Ustka

Jeszcze nigdy podczas zawodów spod znaku Lotto Energy debiutanci nie odegrali tak dużej roli. To oni cieszyli się najczęściej z miejsca na podium. Zaskoczyli nie tylko siebie, ale także rywali. To były emocjonujące zawody Lotto Duathlon Energy w Ustce. 

12.09.2018 513

Lotto Duathlon Energy Ustka #2 - ważne informacje dla zawodników

Przedstawiamy ważne informacje przed startem LOTTO Duathlon Energy Ustka II. Prosimy o uważne zapoznanie się z nimi, a w razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

12.09.2018 264

LOTTO Duathlon Energy w Ustce. Nie zwalniaj tempa!

Sezon triathlonowy za nami! Coraz więcej zarówno zawodowców jak i amatorów ogłasza koniec startów. Jednak to nie oznacza końca rywalizacji. Wrzesień to miesiąc biegów oraz duathlonów. Szczególnie na Pomorzu nie brakuje propozycji. Wraca cykl LOTTO Duathlon Energy.

28.01.2018 972

Apetyt w Ustce rośnie

To był udany debiut duathlonu w Ustce. W zawodach składających się z dwóch połączonych dyscyplin: biegu i kolarstwa udział wzięło ponad 150 zawodników z różnych zakątków Polski m.in. Warszawy, Poznania, Bydgoszczy czy Trójmiasta.

28.01.2018 423

Ustka filmowe wspomnienie rywalizacji

Zapraszamy na filmowe wspomnienie rywalizacji podczas Duathlon Energy Ustka 2017. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie z Wami za rok!

Partner Tytularny Cyklu

Partner Mistrzostw Polski w duathlonie

Patron medialny cyklu

Patron medialny cyklu

Aktywni - Swim, Bike, Run