Duathlon Energy Triathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
22.04.2019 426

Filmowe wspomnienie rywalizacji w Rumi

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #Rumia

Zapraszamy do oglądania fimowej relacji z Mistrzostw Polski w Duathlonie na dystansie Sprint w Rumi.

14.04.2019 1186

Cześnik i Kuster najlepsi - LOTTO Duathlon Energy Rumia za nami!

Przepiękne słońce, zimny wiatr, niska temperatura - warunki w tegorocznym LOTTO Duathlon Energy 2019 w Rumi nie były łatwe dla zawodników. Zimowe przygotowania nie poszły jednak w las, czego efektem są świetne wyniki poszczególnych uczestników w trzech kategoriach wyścigu. Znamy już mistrzów Polski Elity, mistrzostw Polski Młodzików i Juniorów Młodszych oraz mistrzostw Polski Age Group.

13.04.2019 496

Konferencja prasowa przed LOTTO Duathlon Energy 2019 [relacja, zdjęcia]

Za nami konferencja prasowa przed LOTTO Duathlon Energy 2019 w Rumi. Co o mistrzostwach Polski w duahtlonie sądzą władze miasta Rumi? Jak oceniają trasę zawodnicy? Kto według dyrektora sportowego jest faworytem? Przeczytajcie relację, w której wybraliśmy dla Was najciekawsze wypowiedzi z konferencji prasowej.

09.04.2019 674

LOTTO Duathlon Energy Rumia - ważne informacje dla zawodników!

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #Rumia

Przedstawiamy ważne informacje przed startem w LOTTO Duathlon Energy Rumia - mistrzostwa Polski na dystansie Sprint. Prosimy o uważne zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi poniżej.

08.04.2019 559

LOTTO Duathlon Energy zaczynamy sezon w Rumi!

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #Rumia

Już w niedzielę 14 kwietnia start sezonu duathlonowego na Pomorzu! W Rumi odbędą się mistrzostwa Polski w duathlonie na dystansie Sprint. Zawodnicy będą rywalizować w trzech wyścigach, w których łącznie do zdobycia będzie ponad 30 kompletów medali mistrzostw Polski.

08.01.2019 1549

Mistrzostwa Polski w duathlonie na Pomorzu

Rumia, Ustka i Gniewino, to trzy miejscowości w których odbędzie się cykl Duathlon Energy 2019. Podczas pierwszej i trzeciej imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski. W Rumi na dystansie sprint, w Gniewienie standard. Dodatkowo w Rumi zawodnicy będą rywalizować o kwalifikacje na mistrzostwa  świata w Hiszpanii.

Partner Tytularny Cyklu

Partner Mistrzostw Polski w duathlonie

Patron medialny cyklu

Patron medialny cyklu

Aktywni - Swim, Bike, Run