Duathlon Energy Triathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
22.05.2017 3521

Ustka zaprasza już 9 września!

##CZASnaCIEBIE, #imprezy, #Ustka

Już 9 września zapraszamy na Duathlon Energy Ustka 2017, tuż po zakońćzeniu sezonu triathlonowego chcemy zaprosić Was do rywalizacji w duathlonie na pięknym terenie, tuż nad brzegiem morza.

Duathlon Energy Ustka to podobnie jak bliżniaczy cykl triathlonowy Triathlon Energy bardzo energetyczna impreza skierowana zarówno do profesjonalistów jak i amatorów. Każdy znajdzie coś dla siebie! Od przedszkolaka do starszej młodzieży.

W programie imprezy mamy Energy Kids Run Ustka - czyli biegi dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: 1- 5 lat, 6 - 10 lat i 11 - 15 lat. Każdy młody uczestnik biegu otrzyma pamiętkowy medal oraz stanie na czerwonym dywanie mety, po którym pobiegną chwilę później uczestnicy duathlonu.

- Bardzo zależy nam na działaniach promujących zdrowy i sportowy tryb życia wśród lokalnej społeczności - mówi Aldona Dybuk, dyrektor PR w firmie Energy Events - dlatego podczas Duathlon Energy Ustka obok rywalizacji dla seniorów organizujemy Energy Kids Run. Mam nadzieję, że świeżo rozpoczęty rok szkolny sprawi, że na starcie pojawi się wielu uczniów z usteckich szkół.

Duathlon to połączenie jazdy na rowerze i biegania. W programie Duathlon Energy Ustka do wyboru będą dwa dystanse - krótki i długi. Pierwszy skłąda się z 5 km biegu, 20 km jazdy rowerem i 2,5 km biegu. Dystans długi jest dwukrotnie dłuższy - czyli 10 km biegu, 40 km jazdy rowerem i 5 km biegu.

Zapisy na imprezę rozpoczynają się 25 maja 2017 na stronie www.TimeRecords.pl Duathlon Energy Ustka to atrakcyjny pakiet startowy dla zawodnika oraz wiele atrakcji, o których więcej napiszemy niebawem.

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Partner Mistrzostw Polski w duathlonie

Patron medialny cyklu

Patron medialny cyklu

Aktywni - Swim, Bike, Run